مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری  کرخه و شاوور  گفت: به منظور بررسی مشکلات کشاورزان شهرستان های آبادان و خرمشهر، جلسه ای در روستای امام حسن عسکری(ع) از توابع شهرستان آبادان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "یعقوب کرمی" ، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی و رفع مشکلات کشاورزان شهرستان های فوق الذکر اعلام کرد.

 وی با بیان این که جلسه با حضور "حمیدرضا لشکری" سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع سازمان آب و برق خوزستان، "مهدی لردان" رئیس گروه نظارت بر بهره برداری حوضه کارون و دز، همچنین مدیرعامل، معاونان، مدیران و سایر عوامل بهره برداری و تعمیرات شرکت کرخه و شاوور برگزار شد، از دریافت نظرات کشاورزان در خصوص پاره ای از مشکلات موجود در خصوص انتقال آب پایدار و مطمئن خبر داد و گفت: در این نشست در باره کیفیت آب و آخرین وضعیت نخیلات در آبادان و خرمشهر با کشاورزان بحث و گفتگو شد.

کرمی افزود: در این جلسه سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب، سیاست های سازمان آب و برق خوزستان، در خصوص کسب رضایت حداکثری کشاورزان را تشریح و توضیحاتی در خصوص اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده برای رها سازی آب و رساندن آب به نخیلات آبادان و خرمشهر ارائه داد.

در پایان کشاورزان حاضر در جلسه مسائل و مشکلات موجود را مطرح و رضایت و خشنودی خود را از اقدامات انجام شده و رسیدن آب به نخیلات در آخرین مرحله رها سازی آب اعلام کردند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور
عکاس: امیر مرادی زارعی
خبرنگار: سجاد داریوشی