مدیر دفتر برنامه‌ریزی و بهبود شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور، از موفقیت این شرکت در اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیتISO9001:2015  خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "اسماعیل عرب‌زاده" گفت: شرکت آبیاری کرخه و شاوور، با هدف بهبود کیفیت خدمات خود و مشتری مداری از آبان ماه سال گذشته اقدام به طرح‌ریزی و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین‌المللی ISO9001:2015  نمود که بر همین اساس مورد ارزیابی و ممیزی شرکت‌ توف اینتر سرت قرار گرفت و توانست گواهینامه مربوطه را دریافت کند.

وی با بیان اینکه استاندارد ISO9001 نحوه مدیریت بر سازمان برای تأمین نیازمندیها و انتظارات مشتری و الزامات قانونی را در بر می‌گیرد اظهار داشت: اخذ ISO9001:2015 توسط شرکت آبیاری کرخه و شاوور در حالی صورت گرفت که این شرکت پیشتر موفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2008  نیز شده بود.

عرب زاده، تفاوت‌های ISO9001:2015 را نسبت به نسخه قبل در سه حوزه، بخش‌بندی کرد و گفت: این تفاوت‌ها شامل تاکیدات ویژه نسخه جدید بر مدیریت ریسک، مدیریت تغییرات و مدیریت دانش می‌باشد که این سه مقوله به این استاندارد اضافه شده است.

"مسعود صادقی میانرودی"مدیرعامل شرکت، ضمن ابراز خرسندی از دریافت گواهینامه بین المللی، این موفقیت را شروعی جهت دستیابی به اهداف کلان شرکت کرخه و شاوور در آینده برشمرد و اظهار داشت: انطباق حوزه های کاری مختلف شرکت با یک سیستم مدیریت کیفیت یک تصمیم راهبردی در سازمان است که می تواند به بهبود عملکرد کلی بخش‌های مربوطه کمک کند و مبنایی دقیق برای طرح‌های توسعه پایدار باشد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور
خبرنگار: مریم شمسایی