مدیرعامل سد و نیروگاه کرخه با اشاره به رشادت و دلاورمردی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون حماسه آفرینی و رشادت‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده های این عزیزان دانست و هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای گرامیداشت مجاهدت‌های این عزیزان معرفی کرد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ "محمدرضا یزدانی"، حفظ امنیت داخلی  و احترام به خانواده‌ شهدای دفاع مقدس را ازجمله مواردی ذکر کرد که همیشه باید مدنظرباشد.

در این مراسم که به همت امور ایثارگران و پایگاه مقاومت بسیج سد و نیروگاه کرخه برگزار شد فرمانده تیپ تکاور حضرت مهدی(عج)، مسئول بسیج ادارات اندیمشک، رزمندگان دوران دفاع مقدس، ایثارگران و جانبازان شاغل در سد و نیروگاه کرخه حضور داشتند.

یزدانی، همچنین از برگزاری مراسم گرامیداشت  "حماسه مقاومت مردمی و نیروهای مسلح در۶مهرماه ۵۹ در منطقه پل کرخه –اندیمشک" خبر داد.

وی، پل کرخه _اندیمشک را مهمترین محور ارتباطی پشتیبانی با جبهه معرفی کرد که با  دفاع جانانه مردم اندیمشک در ۶مهرماه 1359 مانع از تسلط دشمن بر این جاده  شد.

در این مراسم که با حضور فرماندار، بخشدار، فرمانده سپاه اندیمشک  و جمعی از بسیجیان و رزمندگان دوران دفاع مقدس برگزار شد یاد و خاطره شهدای این عملیات گرامی داشته شد.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کرخه
خبرنگار: حمیدرضا علی پور