فرمانده بسیج صنعت آب و برق خوزستان هفته دولت را یادآور خدمت رسانی و تلاش صادقانه در ۴۰ سال حکومت جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "عباس نبگان" با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند گام دوم انقلاب اسلامی احتیاج به روحیه جهادی، خدمت، ایمان و مردم‌داری دو چندان دارد، صنعت آب و برق را دارای پتانسیل عظیمی معرفی و تصریح کرد: صنعت آب و برق خوزستان یکی از سنگرهای مستحکم نظام بوده، هست و خواهد بود.

وی با بیان اینکه استان خوزستان نیاز به تلاش مضاعف و روحیه بلند به صورت جدی دارد، تاکید کرد: ما بعنوان بسیجیان صنعت آب و برق تلاش می‌کنیم که این روحیه جهادی حفظ شود، ما باید به شتاب موتور متحرکه صنعت کمک کنیم تا این روال خوبی که در حال طی کردن است ادامه یابد.

نبگان افزود: بسیج صنعت آب و برق خوزستان با کمک و مساعدت همه مسئولان درون صنعت، کارهای بسیار قابل تقدیری انجام داده، در مناطق محروم ساخت منزل و کمک به دانش آموزان بی بضاعت را در پرونده جهادی خود دارد. انشالله به این حرکت با کمک شما شتاب بیشتری خواهیم بخشید، دشمن با آتش بسیار سنگین در غرب و جنوب کشور به طور وسیع جنگ روانی راه اندازی کرده، ولی با همت شما بسیجیان امیدواریم  در این جنگ نابرابر که در حال وقوع است در امنیت پایدار بسر برده و باز هم سربلند و پیروز میدان باشیم.

نبگان، با بیان اینکه گروه های جهادی صنعت آب و برق باید با برنامه های هفتگی و ماهانه در مناطق آسیب‌دیده حضور پیدا کنند ابراز امیدواری کرد تا با کمک و مساعدت مدیرعامل سازمان آب و برق در هفته آینده در مسیر بامدژ، روستایی را که بر اثر سیل آسیب دیده و خانه‌های آنان از بین رفته است کلنگ زنی  شود و آنجا با کمک سپاه و همه مسئولان دوباره ساخته شود.

وی افزود: با رصد کردن عملکرد گروه‌های جهادی که در روستاهای محروم و آسیب دیده  خدمت رسانی کرده‌اند و در رفع ساکنان منطقه اعم از تعمیرات وسایل برقی و کمک به مردم روستا، گام برداشته اند، این وضعیت را بسیار خوب و پسندیده مشاهده کردم و این اقدام شما باعث رضایتمندی و خشنودی ساکنان مناطق آسیب دیده شده است.

فرمانده بسیج صنعت آب و برق خوزستان با بیان این که در سیلاب اخیر وقتی همه ما در کنار هم قرار گرفتیم، دکتر، مهندس، روحانی، کارگر و کارمند یک حرکت بسیار زیبا رقم خورد که دنیا را به شگفتی واداشت تاکید کرد: یک چنین سیلابی اگر در کشورهای پیشرفته اتفاق بیفتد نمی توانند تا سال‌های زیادی خودشان را جمع و جور کنند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور