به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، “مصطفی معصومی”، مدیریت رصدخانه آب و انرژی با اعلام این خبر، گفت: در جلسات کافه دانش، همکاران سازمانی با توجه به تخصص و تجربه خود، موضوعات علمی و عملی و درس آموخته های خود را به صورت کاربردی در مدت زمان یک ساعت برای مخاطبین ارائه می نمایند.

وی افزود: جلسات کافه دانش، تاکنون به صورت محدود برای همکاران مدیریت رصدخانه آب و انرژی و معاونت برنامه ریزی برگزار می شد و از این پس همه همکاران سازمانی می توانند هم برای ارائه موضوعات موردنظر خود و هم شرکت در ارائه ها، در جلسات حضور داشته باشند.

همچنین مدیر آموزش سازمان ضمن تقدیر از ابتکار به عمل آمده در خصوص برگزاری جلسات کافه دانش، گفت: جلسات کافه دانش می تواند در راستای طرح گفتگوهای آبی، با ارائه دانش و اطلاعات روشن و قابل فهم درباره طرح ها و برنامه های مدیریت منابع آب و انرژی به همکاران سازمانی و جامعه نخبگان، منجر به افزایش درک مشترک شده و مشارکت عمومی و همکاری جامعه علمی و فنی را در طرح ها و برنامه های مدیریت منابع آب ارتقاء بخشد.

مهدی مقسمی، ضمن تاکید بر کاربردی بودن موضوعات ارائه شده در جلسات کافه دانش، گفت: این جلسات به صورت هفتگی و در روزهای سه شنبه از ساعت 11 تا 12 در سالن کنفرانس رصدخانه برگزار می شود و اطلاع رسانی جلسات در کانال کافه دانش در پیام رسان بله با نشانی @cafe_danesh انجام می شود.

وی تصریح کرد: همکاران که تمایل به ارائه موضوعات موردنظر خود در کافه دانش را دارند می توانند از طریق کانال اطلاع رسانی در بله با دبیر جلسات کافه دانش در ارتباط باشند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان