شهاب یگانه در گفتگو با شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ اظهار داشت: پس از بازدید کارشناسان بهره‌برداری تعمیراتی شرکت آبرسانی غدیر خوزستان و بررسی مسیر انتقال آب غدیر از ایستگاه ام الدبس به اهواز، گزارش مشکلات موجود در این مسیر ارزیابی و تعمیر را در کیلومترهای 37و43 خط انتقال در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با اعلام قبلی شرکت آبرسانی غدیر خوزستان و پیرو قطعی آب در شهرستان اهواز از ساعت 12 روز دوشنبه 8 اردیبشهت 1399 پرسنل این شرکت متشکل از دو اکیپ تعمیراتی با حضور در محل نشتی‌ها توانستند تا ساعت 22 همان روز ایرادات موجود را رفع و پایداری را به خط انتقال برگردانند.

مدیرعامل شرکت آبرسانی غدیر خوزستان بیان کرد: در راستای دسترسی آسان به خط لوله جاده این مسیر با استفاده از ماشین آلات سنگین (گریدر و بیل مکانیکی) درچند نقطه بازگشایی و خاک‌ریزی شد.

وی ادامه داد: پرسنل شرکت آبرسانی غدیر خوزستان با توجه به عدم واگذاری کامل خطوط لوله آب غدیر و تحمل مخارج سنگین تعمیر و نگهداری با تمام توان وظیفه آبرسانی را ادامه می‌دهند تا لحظه‌ای آب شرب قطع نشود.

گفتنی است شرکت آبرسانی غدیر خوزستان با سه ایستگاه پمپاژ آب در مناطق ام الدبس (طریق القدس)، قیصریه (شهدای هویزه) و دارخوین، وظیفه آبرسانی به کلانشهر اهواز، دشت آزادگان، سوسنگرد، دارخوین، شادگان، آبادان و خرمشهر و روستاهای حومه را برعهده دارد.

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان