مدیر عامل شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از راه اندازی کارگاه مرکزی تعمیرات دیزل ژنراتور در این شرکت خبر داد .

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، "علی مکاری بهبهانی" گفت: در راستای اهداف سازمان آب و برق خوزستان به منظور بومی سازی و تخصصی شدن دانش و فن تعمیر دیزل ژنراتور به صورت تخصصی در استان ، این کارگاه جهت پیشبرد اهداف عالی سازمان آب و برق خوزستان راه اندازی  گردید  .

مکاری بهبهانی افزود: با توجه به بررسی های به عمل آمده در استفاده بهینه از امکانات سازمان، یکی از سوله های موجود در شهرک صنعتی شماره  4 انتخاب و اقدامات بازسازی ، راه اندازی و تطبیق آن به عنوان کارگاه تخصصی از قبیل نصب جرثقیل 5 تنی، خودروی اختصاصی و فنی متناسب با عملیات های صحرایی، تجهیزات اختصاصی تست های موتور، ترمومتر 1000 درجه، بلوبای، باد سنج های حرارتی و سرعتی، ابزارهای مکانیکی و آچارهای تخصصی و نیروهای کاملاً تخصصی در آن راستا تجهیز گردید .

 وی تصریح کرد: با شروع کار این کارگاه کلیه شرکت های طرف قرارداد سازمان آب و برق خوزستان دیگر مشکلی به نام تعمیرات تخصصی دیزل ژنراتور نخواهند داشت .

 

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
عکاس: محمد توحیدیان
خبرنگار: محمد توحیدیان