مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان: سردار بزرگ و پرافتخار اسلام، چهره بین المللی مقاومت، پس از عمری مجاهدت و اثرگذاری های ماندگار در راه اعتلای اسلام و نظام، آسمانی شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل این سازمان، با انتشار پیامی شهادت سردار رشید اسلام "حاج قاسم سلیمانی" را تسلیت گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

                                                                  انا لله و انا الیه راجعون

                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ  فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ  وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا.

سحرگاه امروز سردار بزرگ و پرافتخار اسلام، چهره بین المللی مقاومت پس از عمری مجاهدت و اثرگذاری های ماندگار در راه اعتلای اسلام و نظام آسمانی شد.

 مجاهدت‌های همیشگی این سردار سرافراز در مقابله با داعش، وی را به سمبل مبارزه با افراطی گری و تروریسم و مبارزه با داعش در منطقه بدل نمود، فقدان این فرمانده شجاع برای امت های مسلمان، بسیار جانکاه می باشد اما مطمئنا این مسیر به وسیله سایر فرزندان رشید ایران اسلامی تداوم خواهد یافت.

 اینجانب این ضایعه جانکاه را به محضر حضرت ولی عصر(عجل الله)، رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی مدظله العالی، ملت شریف ایران اسلامی و خانواده بزرگوار وی تسلیت می گویم.

                                                                                                                   فرهاد ایزدجو                                        

                                                                                               مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

 

 

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور