مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ‌جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس، نتیجه رشادت‌ و ایثارگری‌ های این عزیزان را برقراری امنیت و سرافزاری امروز ایران اسلامی دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس، واژه‌ای تنیده در تار و پود ایران اسلامی و در جان و دل مردم با غیرت آن است که خاطرات دلاوری‌های سردارانش، در تاریخ شکوهمند و فرهنگ این دیار به یادگار مانده است. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم‌اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی ابدی بود.

فرزندان این دیار به تأسی از مولایشان حضرت حسین بن علی(ع) و رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در تحقق شعار « هَیْهاتَ مِنَّا الذِّلَّةُ » کوشیدند تا هرگز تسلیم ننگ و ذلّت و زبونی نشوند و از کیان و حیثیت اعتقادی خود دفاع کنند. امنیت و سرافزاری امروز ایران اسلامی نتیجه رشادت‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، خانواده معظم و معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک عرض می‌نمایم.

                                                                                                                             فرهاد ایزدجو

                                                                                                            مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

 

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور