به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ در پیام "عباس صدریان‌فر" آمده‌است: 

«وَلَقَد کَتَبنَا فِی الزَّبُورِ مِن بَعدِ الذِّکرِ أَنَّ الأَرضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّـلِحُونَ»(انبیاء: ۱۰۵)

ابتکار دوراندیشانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام “روز جهانی قدس”،سبب شد تا مظلومیت مردم فلسطین و جنایات رژیم آپارتاید و جعلی صهیونیست و همپیمانان غربی جنایتکارش به فراموشی سپرده نشود.

مبارزه برای آزادی فلسطین فریضه ای دینی و انسانی است که بازگشت همه فلسطینیان به کشور خود و آزادی همه سرزمین فلسطین از بحر تا نهر را دنبال می کند و نصرت الهى حتمى است. «وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُۥ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ»

عملیات بزرگ و غرور انگیز ۷ اکتبر رزمندگان حماس هیمنه پوشالی شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را از بین برد و نشان داده شد که شمارش معکوس پایان عمر این رژیم کودک کش و جلاد شتاب بیشتری گرفته است و همانگونه که مقام معظم رهبری پیش بینی کردند، جهان بدون اسرائیل را در آینده ای نزدیک خواهیم دید.

با گذشت ۱۸۰ روز از عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی عملا تاکنون نتوانسته است دستاوردی را کسب کند و سردمداران آن شاهد فروریختن هر چهار اصل بن گوریون یعنی بازدارندگی،هشدار ،انتقال منطقه نبرد به قلمرو دشمن و دفاع از شهروندان در مقابل حملات بودند.

رژیم جلاد صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر این شکست بزرگ، در حال رقم زدن فجیع ترین جنایات انسانی است.زن،کودک،پیر و جوان را به قتل می رساند.از ورود غذا و دارو جلوگیری می کند و با حمله به بیمارستان ها نشان می دهد که به هیچ اصول انسانی و دیپلماتیکی پایبند نیست.نکته تاسف بار سکوت و حمایت دولت های مدعی حقوق بشری غرب از این جنایات می باشد و بار دیگر استانداردهای دوگانه دولت های غربی در مقابل ملت ها به همگان ثابت شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس فرصتی مهم برای اعلام انزجار دوباره ملت ایران از رژیم کودک‌کش و محکومیت حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق است که باعث شد سردار محمدرضا زاهدی و سردار محمدهادی حاج رحیمی از مستشاران نظامی و تعدادی از افسران همراه در روز شهادت مولی و مقتدایشان امام علی علیه‌السلام به آرزوی دیرین خود رسیده و به شهادت نائل آیند.

اینجانب با بزرگداشت روز جهانی قدس از همه مردم انقلابی و مومن استان خوزستان بویژه خانواده بزرگ صنعت آب و برق دعوت می‌کنم تا با مشارکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ، از وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی اعلام انزجار نمایید.

عباس صدریان فر

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان