به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ مدیرعامل این شرکت ضمن بازدید از روند پروژه بهسازی و استاندارد سازی زمین های تنیس خاکی کوی بوستان گفت: این مجموعه که دارای ۴ کورت زمین تنیس به ابعاد ۴هزار متر مربع است؛ در مراحل پایانی بهسازی و استانداردسازی زیرساخت‌ها قرار دارد .

وی افزود: اصلاح زیرسازی زمین های تنیس کوی بوستان براساس استانداردهای جهانی، تسطیح و رگلاژ خاک سطح رویه، تعیین حدود و چهارچوب زمین ها منطبق بر قوانین  itf ، تجهیز و تعمیر  تأسیسات این مجموعه از عمده ترین امور انجام شده طی شش ماه فعالیت پروژه بازسازی زمین های تنیس خاکی کوی بوستان بوده است.

مدیرعامل شرکت ساب خوزستان با اشاره به این نکته که مجموعه زمین های تنیس خاکی سازمان آب و برق خوزستان در کوی بوستان اهواز هم اکنون یکی از بروزترین و بی نظیرترین  مجموعه های ورزشی با رعایت اصول استانداردجهانی  در سطح کشور است بیان کرد: طی روزهای آتی با افتتاح  دو کورت از زمین های تنیس، آموزش و بهره برداری اولیه آغاز می شود و  طبق برنامه نهایی ؛در  مردادماه جاری کل مجموعه به بهره برداری خواهد رسید.

شهاب یگانه در پایان افزود: تأسیس کافی شاپ و فروشگاه ورزشی از برنامه های رفاهی مجموعه زمین های تنیس  کوی بوستان در فاز دوم خواهد بود.

منبع: روابط عمومی شرکت خدمات رفاهی ساب خوزستان